top of page
Search

Slovakia Open Cup 201814.-17. jūnijā Slovākijas pilsētā Klin norisinājās viens no lielākajiem boksa turnīriem "Slovakia Open Cup 2018", kurā piedalījās 356 dalībnieki no 21 valsts. Sieviešu izlasi no Latvijas pārstāvēja mūsu kluba sportistes: 


Amanda Millere, kuras svars ir 56kg (bet izaugsmes nolūkos startēja 60kg) 1/2 tikās ar sportisti no Horvātijas. Tiesneši ar rezultātu 2:1 uzvaru atdeva horvātietei (Amanda šo cīņu uzvarěja, ko arī atzina organizatori), bet treneri ir apmierināti ar sniegumu. Nākošajā dienā notika sparingi ar spēcīgu sportisti no Ungārijas Luca Anna Haviri (Eiropas sudraba medaļas ieguvēju), kurus aizvadīja ļoti veiksmīgi!


Samanta Jakovļeva finālā sīvā cīņā piekāpās sportistei no Ungārijas, izcīnot otro vietu.


Veiksmīgu sniegumu demonstrēja Karīna Ļecko (kategorija 54 kg, Elita women), treneris Aleksandrs Sotniks - 1/2 pirmā raundā pārliecinoši priekšlaicīgi uzvarot sportisti no Slovākijas, finālā ļoti grūtā, sīvā cīņā uzvar sportisti no Itālijas - izcīnot 1.vietu;


Sportiste Nikolīna Boķe finālā piekāpās sportistei no Ungārijas, izcīnot 2.vietu Turnīra laikā mūsu bokseres piedalījās koptreniņā ar sportistiem no Čehijas, kā arī aizvadīja sparingus!


Sieviešu izlases galvenā trenere Linda Ābele atzīst, ka patīkami dzirdēt atsauksmes par lielisko sniegumu no citu valsts treneriem par mūsu bokseres attīstību!

5 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page