top of page
Search

Neizsīkstošais enerģijas avots vārdā Linda: es ticu mūsdienu jauniešiem


Sazvanot simpātisko Lindu Ābeli, viņa, paceļot klausuli, runā ļoti enerģiski un ātri: “Tūlīt atzvanīšu jums!” Atzvanīts tiek, un laipni sarunājam intervijas laiku. Korekti! Tomēr sarunas laiku nākamajā dienā pārliekam, jo jāaizstāj treneris. Labi, saprotams, var gadīties.


Tiekoties, pirms sasveicināmies, pār viņas lūpām birst atvainošanās vārdi par kavēšanos, jo studentiem bijis daudz jautājumu pēc lekcijas. Fotografēt vienojāmies jau nākamajā dienā, jo pēc tam viņai jābrauc projām uz Pasaules čempionātu boksā U-19. Jāatzīst, manā galvā rotē neskaitāmi termini - kikboksa čempione, boksa un kikboksa trenere, lektore, sporta skolas vadītāja utt.. Kā tas viss saliekas kopā šajā ēteriskajā būtnē, no kuras katrs var smelties enerģiju kā no neizsīkstoša enerģijas avota, lasi mūsu sarunā!

Viņa tic mūsdienu jauniešiem un uzsver, ka spēks nav boksa cimdā, bet ticībā sev.

Būs interesanti, un, ja esi jaunietis vai vecāks, - noteikti iedvesmojoši un noderīgi! Žēl, ka nevaru atskaņot Lindas smieklus, kas sarunas laikā atskan tik bieži un ir lipīgi.12 views0 comments

Comments


bottom of page