top of page
Search

MOT intervija ar treneri Lindu Ābeli


“Svarīgākais – iziet ārā no savas nevarības zonas un sākt darīt!”⁠

Kā spirgtu pavasara vēsmu gribam pieteikt mūsu jauno MOT vēstnesi Lindu Ābeli. Viņa ir divu bērnu mamma, divkārtēja pasaules čempione kikboksā un galvenā trenere boksa un kikboksa skolā “Rīga”, Latvijas Kikboksinga federācijas valdes locekle, kadetu un junioru vecākā trenere, Latvijas sieviešu boksa izlases trenere, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas lektore un arī MOT trenere.⁠

Par boksa un kikboksa sporta veidu Linda saka tā: "Daudziem ir maldīgi uzskati par boksu un kikboksu, bet īstenībā tie ir gudri sporta veidi. Nemitīgi jāmeklē iespēja, kā apmānīt pretinieku. Trenējoties boksā un kikboksā, tev nepārtraukti ir jāiemācās sevi pārvarēt. Tā nav cīņa ar pretinieku, bet gan ar sevi!”⁠

Ko Lindai nozīmē drosme? ⁠

"Drosme ir būt pašam. Godīgam pašam pret sevi un citiem. Dzīvot saskaņā ar savu iekšējo patiesības izjūtu un tomēr nenodarot pāri citiem. Drosme ir spēja mainīties, pieņemt izaicinājumus."⁠

Linda, Tava enerģija ir apbrīnojama un tai piemīt milzīga jauda! Latvijas jauniešiem tā dod spēku, iedvesmu un ticību sev! Paldies, ka Tu esi MOT!26 views0 comments

Comments


bottom of page