top of page
Search

Laura Jakovļeva izcīna sudraba medaļu jauniešu EČBoksere Laura Māra Jakovļeva ceturtdien Sofijā piedzīvoja zaudējumu Eiropas jauniešu čempionāta finālā, meistarsacīkstes noslēdzot ar izcīnītu sudraba medaļu.


Titulmačā Jakovļeva, kura startēja svara kategorijā līdz 57 kilogramiem, pēc punktiem ar 1:4 atzina Vācijas bokseres Asjas Ari pārākumu.

Četri tiesneši piešķīra uzvaru vāciete ar 30:27, bet viena ieskatā pārāka ar 29:28 bija Jakovļeva.

Jakovļeva no pirmās kārtas bija brīva, otrajā jeb ceturtdaļfinālā apturēja rumānieti Nikoletu Marilenu Banciu, bet pusfinālā ar 5:0 uzvarēja bulgārieti Rumjanu Aleksandrovu.

Šajā svara kategorijā sacentās 12 bokseres.

Iepriekš šajā čempionātā pusfinālos zaudēja Renāts Šarovs un Kitija Zārberga, kuri izcīnīja bronzas godalgas, ceturtdaļfinālā turnīrs noslēdzās Bruno Bulderam un Iļjam Jurčenokam, bet pirmajās cīņās zaudējumus piedzīvoja Kristers Ņeverovskis un Ronalds Kleins.

Eiropas U-19 čempionāts norisināsies līdz piektdienai.


/pārpublicēts no www.tvnet.lv/

46 views0 comments

Comments


bottom of page