top of page
Search

Latvijas olimpiskā boksa cerība Amanda Millere cīnīsies ar Dāliju Baldovsku


17. novembrī Tukumā “Milžu cīņās” savu kārtējo boksa cīņu aizvadīs Latvijas labākā U22 vecuma grupas boksere Amanda Millere, kura krustos dūres ar vairākkārtējo Lietuvas čempioni Dāliju Baldovsku.

Deviņpadsmit gadus vecajai Millerei šis bijis ļoti piesātināts gads - viņa ieguvusi godalgotas vietas starptautiskajos boksa turnīros Latvijā, Slovākijā, Somijā un Īrijā, bet Eiropas čempionātā Rumānijā U22 vecuma grupā ieņēma augsto 5. vietu.

Amandas sezonas galvenais mērķis bija dalība AIBA pasaules čempionātā sievietēm, kurš no 15. – 24. novembrim norisināsies Indijā. Diemžēl zināmu apstākļu dēļ Milleres komanda pēdējā momentā bija spiesta atmest domu par dalību šajos prestižajos mačos un, lai nezaudētu formu, Amanda piekrita cīņai Tukumā.

“Milžu cīņās” Latvijas bokserei pretī stāsies divdesmitgadīgā lietuviete Dālija Baldovska, kura tāpat kā latviete bija plānojusi startēt pasaules boksa meistarsacīkstēs Indijā, bet kaut kādu apstākļu dēļ arī viņa palika mājās.

Abām meitenēm būs lieliska iespēja uz Tukuma sporta halles ringa izlikt to enerģiju un spēku, kuru bija taupījušas pasaules čempionātam.

Amandas Milleres trenere, divkārtējā pasaules čempione kikboksā Linda Ābele nekad nav slēpusi, ka viņas audzēknes galvenais mērķis ir ceļazīmes izcīnīšana uz 2020. gada Tokijas Olimpiskajām spēlēm un viņas darīs visu, lai šo mērķi sasniegtu. Amanda ir augstu novērtēta Eiropas līmenī, un viņai līdz Olimpiādei ir nedaudz vairāk par pusotru gadu, lai apliecinātu sevi arī pasaules līmenī.


Raksts no www.sportacentrs.lv6 views0 comments

Comments


bottom of page