top of page
Search

Latvijas izlase atgriezusies no "World Championships 2018"


Nule kā atgriezusies Latvijas izlase no Pasaules čempionāta kikboksā „Cadets and Juniors World Championships 2018”, kurš norisinājās no 15-23.septembrim pilsētā Jesolo Lido. Latvijas izlasi pārstāvēja seši dalībnieki un viena no tām ir mūsu kluba sportiste Madara Brikmane. Madara startēja vienā no smagākām disciplīnām „Full-contact” +70kg kategorijā. Ceturtdaļfinālā tikās ar sportisti no Turcijas, kuras svara pārsvars bija acīmredzams - smagāka pa 30 kg nekā mūsu sportiste. Bet neskatoties uz to - sīvā, grūtā cīņā – Madarai izdevās trešajā raundā izpildīt precīzus sitienus, kā rezultātā ar tehnisku nokautu (atteikšanās turpināt cīņu) guva uzvaru. Pusfinālā Madara tikās ar sportisti no Norvēģijas - tiesneši bija ļoti skopi ar punktu došanu, kā rezultātā ar rezultātu 1:2 mūsu sportistei zaudējums. APSVEICAM Madaru ar Bronzas medaļu!!!! Lepojamies ar sasniegumu! Gribētu pieminēt, ka Latvijai „light-contact” disciplīnā - zeltu izcīnīja Ventspils kluba „Favorits”, Igora Likova audzēknis Edgars Tumiņš un sudraba medaļu izcīnot „light –contact” disciplīnā. Šoreiz čempionātā nepiedalījās trīskārtējā Eiropas čempione un Pasaules čempione Amanda Millere, sakarā ar gatavošanos Pasaules čempionātam boksā. Apsveicam arī pārējos sportistus ar dalību Pasaules čempionātā: Arsēniju Nikolajevu – treneris Timurs Galeevs; Romu Glušnavu – Rēzekne, treneris Nikolajs Pušņikovs; Gregoriju Zeigermaheru – Golden Glory, treneris Rolands Mikalauskis; Danielu Likovu - Ventspils klubs„Favorits”, Igors Likovs. Kā arī izsakām pateicību Latvijas Kikboksinga prezidentam Vladimiram Jeršovam par organizāciju!0 views0 comments
bottom of page