top of page
Search

Treniņi tiek atcelti uz nenoteiktu laiku!Ņemot vērā Covid-19 izraisīto situāciju pasaulē un arī iespējamos riskus Latvijā, valstī tiek izsludināta ārkārtējā situācija. Lai ierobežotu vīrusa izplatību, šajā laikā tiks īstenoti vairāki piesardzības pasākumi: tiek pārtraukti treniņi, sacensības un mēģinājumi kultūrizglītības, sporta un interešu izglītības programmu ietvaros.


Līdz ar to arī kikboksa un boksa skolā "Rīga" treniņi gan pieaugušajiem, gan bērniem tiek atcelti uz nenoteiktu laiku. Būs pieejamas tikai individuālās nodarbības noteiktos laikos (pirms tam aizpildot veidlapu, kurā apliecina, ka nav bijuši vīrusa skartajās teritorijās vai ir un vai ir varējuši būt kontaktā ar personām, kuri atgriezušies no vīrusa skartajām teritorijām).


Esam pozitīvi noskaņoti, neceļam paniku, ievērojam norādītās higiēnas prasības. Šo laiku mēs varam izmantot, lai sakārtotu domas, palasītu kādu grāmatu un pabūtu kopā ar savu ģimeni. Esam stipri un veseli!

1 view0 comments

Comments


bottom of page