top of page
Search

Fantastisks sniegums Latvijas republikas meistarsacīkstēs boksā U15 un U17!


No 07.- 09.04.2023. Olainē norisinājās Latvijas Republikas Meistarsacīkstes Boksā U15 un U17!

Lepojamies un Apsveicam Latvijas Čempionus: Emīls Šalms 80+ kg Ričards Zalāns - 50kg Krišjānis Pavlovskis - 54 kg

Visi trīs KBS "Rīga" sportisti aizvadīja pa trīs cīņām boksā un visās izcīnīja uzvaru - kļūstot par Latvijas čempioniem! Mūsu sportisti demonstrēja spraigas un sīvas cīņas, kuras vainagojās ar uzvarām!


Liels Paldies galvenajam trenerim - Gatim Ābelei par sportistu sagatavošanu un trenerei Lindai Ābelei par asistēšanu.

Vēlējāmies pateikties Edgaram Kārkliņam, kas ieguldīja lielas pūles, lai sagatavotu Ričardu un palīdzētu citiem mūsu bokseriem kļūt spēcīgākiemun, protams, Jurim Zalānam par nesavtīgu darbu visu procesu norisē!

55 views0 comments

Kommentare


bottom of page