top of page
Search

Aizvadīts "World boxing super series" pasākums


Sestdien labākajiem, centīgākajiem Kikboksa un boksa skolas "Rīga" sportistiem, kā arī treneriem bija iespēja klātienē Arēnā "Rīga" atbalstīt un skatīties cīņas vienā no ievērojamākajiem boksa pasākumiem Latvijas vēsturē - "Ali Trophy" Pasaules boksa supersērijas pusfinālā, kurā Mairis Briedis izcīnīja uzvaru pret poli Kšištofu Glovacki! Līdzi jutām un sveicam ar FANTASTISKU uzvaru mūsu jauno talantu - Mārci Grunduli! Lepojamies, ka Latvijas bokseri demonstrēja aizraujošas, skaistas cīņas. Paldies visiem sportistiem️ par motivāciju mūsu jaunākai paaudzei. Īpašs liels paldies "Ali Trophy" World boxing super series media menedžerim Peter Banke par doto iespēju mums visiem kopā apmeklēt pasākumu!

4 views0 comments

Comments


bottom of page