top of page
Search

Aizvadīts kikboksa čempionāts Lietuvā


Lietuvā, Druskininkai no 10.09. - 11.09. norisinājās kikboksa čempionāts "Lithuania Open Kickboxing Championship 2021", kurā piedalījās sportisti no Polijas, Baltkrievijas, Lietuvas un Latvijas. KBS "Rīga" sportisti demonstrēja lieliskas cīņas, izcīnot:

  • Amanda Millere K-1 disciplīna;

  • Rihards Vītols K-1 disciplīna;

  • Laura Jakovļeva Kick-light disciplīna;

  • Magnuss Baumanis Kick-ligh disciplīna;

  • Armands Misjūns Kick-ligh disciplīna. Armands 1/2 uzvarēja sportistu no Baltkrievijas, finālā ar minimālu punktu skaitu piekāpās spēcīgam pretiniekam no Polijas.

Lieliskas cīņas, turpinam gatavoties "Latvia Open 2021" un Pasaules kausam, kas jau nākošnedēļ notiks Ungārijā. Vēršam Jūsu uzmanībai, ka kikbokss šogad tika iekļauts Olimpisko spēļu programmā, kas dod papildus motivāciju un iedvesmu sportistiem!

59 views0 comments

Kommentare


bottom of page