top of page
Search

Aizvadītas sacensības "Kickboxer 2020"Šī gada 16.maijā Latvijas Kikboksinga federācija sadarbībā ar Kikboksa un boksa skolu „Rīga” organizēja online sacensības kikboksā „Kickboxer 2020”. Kopumā sacensībās piedalījās 86 sportisti no pieciem cīņas klubiem vecumā no 5 līdz 12 gadiem. Sportisti izpildīja piecus fiziskos normatīvus, kā arī demonstrēja roku un kāju sitienu tehnikas izpildījumu. Lepojamies, ka mūsu sportisti, neskatoties uz aizliegumu sportot (no 12.marta), turpināja to darīt regulāri. Prieks, ka mūsu skolas treneri ir kreatīvi un spēj pielāgoties situācijai un organizēja online treniņus, kas palīdzēja motivēt sportistus sportot. Apsveicam mūsu kluba sportistus ar izcīnītām medaļām!


1. vietas ieguvēji: Rēzija Vītiņa Patriks Lustiks Rasa Jansone Kristers Vītiņš Lana Bobova Agnete Gaiļuma Baiba Nagle Emīlija Ābele Evelīna Ščeglova Armands Misjūns Edgars Freibergs Gustavs Riherds Roberts Zonbergs Rolands Belomoins

2. vietas ieguvēji: Reinis Zīverts Markuss Trenmors Demis Mariņaks Daniils Starostenkovs Jānis Jūrmalnieks Karlīna Akmentiņa Kaspars Kravals Nora Arkliņa Odrija Kārkliņa Vidards Blaževičs

3. vietas ieguvēji: Endijs Ņemņasevs Alekss Kuplis Māris Bandenieks Gabriels Andersons Raivo kārkliņš Kristers Brediķis Bruno Dzenis

P.S tie sportisti, kas nav tikuši pie savām medaļām, lūgums sazināties ar treneri!

1 view0 comments

Comments


bottom of page