top of page
Search

Aizvadītas sacensības "Fighters 2019"Šī gada 23.novembrī norisinājās kikboksa un boksa turnīrs "Fighters 2019", kas pulcēja 165 dalībniekus no 14 sporta klubiem. Turnīrs norisinājās - ringā (bokss, body contact) un uz tatami (kick -light). Kikboksa un boksa skolu "Rīga" pārstāvēja 68 sportisti, kopumā izcīnot 37 zelta, 20 sudraba un 11 bronzas medaļas. Apsveicam visus dalībniekus ar startiem, it īpaši mazākos sportistus par cīņas garu un varēšanu iziet ringā vai tatami.

Komandas kopvērtējumā: 1.vieta - Kikboksa un boksa skola "Rīga", 2.vieta - "Favorīts" (Ventspils, treneris Igors Likovs), 3.vieta - AGF (treneris Juris Margēvičs)

Liels Paldies visiem klubiem un viņu treneriem par audzēkņu sagatavotību un cīņām. Īpašs paldies turnīra galvenajam tiesnesim Sergejam Ļeonovam par tiesāšanu un galvenajai sekretārei, Latvijas Kikboksinga ģenerālsekretārei Darjai Strutinskai par darbu. Paldies par bildēm Kristīnei Asariņai.
2 views0 comments

Comments


bottom of page