top of page
Search

Aizvadītas sacensības "Fighters 2018"


Šī gada 19.novembrī, Rīgā norisinājās atklātais divcīņas turnīrs „Kids Fighters 2018” bērniem no 3 - 8 gadiem un „Fighters 2018” - jauniešiem, pieaugušajiem. Turnīrā kopumā piedalījās 155 sportisti no 12 klubiem – kikboksa un boksa skola „Rīga”, „AM-Dojo”, „VM-team”, „Golden Glory”, „Profesionālis”, „Galejev team”, „Budo centrs”, „Farovīts”, „MMA Kuldīga”, „VKL” Ventspils, „AGF”, taekvondo klubs „Čin-gun”. Turnīra kopvērtējumā, mūsu klubs izcīnīja 1. vietu. Apsveicam mūsu sportistus ar lielisko sniegumu! Liels Paldies par atbalstu - Rīgas Lietuviešu vidusskolas direktorei Jolantai Naglei, Latvijas Savatē federācijai, Latvijas Kikboksinga federācijai, kluba treneriem, visiem tiesnešiem un palīgiem, Paldies - Jūs visi esat Superīgi!!!
2 views0 comments

Comments


bottom of page