top of page
Search

Aizvadītas cīņas "Atklātajā Ventspils kikboksa čempionātā 2022"


Sestdien, 29.10.2022. mūsu kluba audzēkņi piedalījās "Atklātajā Ventspils kikboksa čempionātā 2022". Kikboksa un boksa skolas "Rīga" treneru kolektīvs sveic kluba sportistus ar veiksmīgiem startiem Ventspils čempionātā!


No mūsu kluba sacensībās piedalījās 40 sportisti, kuri izcīnija: 19 zelta medaļas; 10 sudraba medaļas; 11 bronzas medaļas.


Jāpiemin, ka daudziem sportistiem šīs bija pirmās sacensības, pirmās medaļas un pirmie pārdzīvojumi kikboksā. Sveicieni mūsu mazākajiem sportistiem, kuriem bija iespēja pārbaudīt savus spēkus "Body contact" disciplīnā. Īpaši vēlamies izcelt un uzslavēt Maksimu, Kristeru, Emīliju un Elīzi par cīņas garu un skaistām cīņām!


Liels paldies audzēkņu vecākiem un čempionāta rīkotājam Igoram Likovam no visa Kikboksa un boksa skolas "Rīga" treneru kolektīva!



29 views0 comments

Comments


bottom of page