top of page
Search

Vispusīgās fiziskās sagatavošanas un vieglatlētikas treniņi


Jaunums! Pirmdienās no plkst.16.00 -17.00 Kikboksa un boksa skola “Rīga” piedāvā bērniem, jauniešiem no 11 gadiem “Vispusīgās fiziskās sagatavošanas un vieglatlētikas treniņus”.


Vispusīgā fiziskā sagatavotība ir visu pamatu pamatā - cilvēka organisma spēju kopums, kurš nodrošina jebkāda fiziskā, garīgā un emocionālā darba veikšanu un labas veselības saglabāšanu. VFS tiek balstīta kā bāze jebkuram citam sporta veidam, kas attīsta un uzlabo piecas svarīgākās fiziskās īpašības: spēku, ātrumu, izturību, veiklību un lokanību, VFS palīdz zaudēt svaru, uzlabo muskuļu spēku un vispārējo labsajūtu.

Nodarbības paredzētas ar jebkādu fizisko sagatavotību - treneris spēs pielāgot intensitāti un vingrojuma kompleksu. Nodarbību vada augstas klases sportists, olimpietis, Latvijas rekordists desmitcīņā Edgars Eriņš.

20 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page