top of page
Search

Nodarbības bērniem pirmsskolas izglītības iestādē "Remeos"


Kikboksa un boksa skola „Rīga” aicina Jūsu bērnus apmeklēt organizētās nodarbības pirmsskolas izglītības iestādē "Remeos" uz vispārējās fiziskās nodarbības/vingrošanu! Apmācības programma - „Vispārējā fiziskā sagatavotība ar kikboksa/boksa ievirzi” (bērniem vecumā no 3 līdz 6 gadiem) - Licence Nr.DIKS-17-94-ail.

1. Nodarbības notiks 2 x nedēļā pēcpusdienās;

2. Katra nodarbība ilgs 30 minūtes;

3. Maksa par nodarbību 2.50 eiro;

4. Rēķins tiek sastādīts pēc faktiski apmeklētām nodarbībām.

Nodarbību galvenais mērķis ir ķermeņu muskulatūras nostiprināšana ar dažādu vingrinājumu, spēļu palīdzību! Akrobātika, līdzsvars, koordinācijas, lokanības, ātruma attīstīšana ar rotaļas, spēles, stafetes un dažādu metožu palīdzību – Tas viss ir mūsu nodarbībās!


Interesentus aicinam savlaicīgi pieteikt savus bērnus. Nodarbības plānots uzsākt ar 1.oktobri! Sīkāka informācija zvanot: 24772244 vai rakstot e-pastu: info@boksaskola.lv
1 view0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page