top of page
Search

Pieteikšanās treniņiem ārkārtas situācijas laikā


Turpmāk no 9.novembra nodarbības var apmeklēt tikai ar iepriekšēju pierakstu! Bērnu un jauniešu grupas ir sadalītas un jauni sportisti netiek uzņemti. Pieaugušie var pieteikt savu dalību līdz 8.novembrim (respektīvi rezervē sev laiku, kuru nemainīgi apmeklēs līdz 30.novembrim). Vienreizēji apmeklējumi netiks apstiprināti.Rezervēt var konkrētu nodarbību un laiku, kas visu novembri paliks nemainīgs.

Pieteikumu treniņam sūtīt uz mob. 24772244 (piem., Jānis Bērziņš - Bokss plkst. 18.30). Kad tiek saņemts apstiprinājums, Jānis Bērziņš visu novembri apmeklēs boksa nodarbības pirmdien/trešdien/piektdien plkst. 18.30.

Uz nodarbībām ņemt līdzi savu aukliņu, paklājiņu, cimdus (ja ir) un sejas masku. Nodarbību laikā lūdzam ievērot distanci un dezinficējam rokas pirms un pēc nodarbības! Esam piesardzīgi un izmantojam izdevību turpināt treniņus.

12 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page