top of page
Search

Medicīniskās pārbaudes skolas sportistiem


Padziļinātās profilaktiskās medicīniskās pārbaudes veikšana Kikboksa un boksa skolas "Rīga" sportistiem (informācija kādā kārtībā tiks veiktas pārbaudes):

• vecāki zvana uz reģistratūras tālruņiem (27839556, 25680031 vai 67226002) un piesaka savu sportistu uz veselības pārbaudēm konkrētā laikā un dienā; • pārbaudes notiks Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā (Vienības gatvē 45, Rīgā R2 reģistratūrā); • pārbaudes tiek veiktas tikai sportistiem, kuri sasnieguši pilnu 10 gadu vecumu līdz 18 gadu vecumam.


Kam jābūt līdzi:

• personu apliecinošs dokuments sportistam un vecākam (no 14 gadu vecuma sportists uz pārbaudēm var ierasties bez vecākiem, bet līdz jābūt vecāku aizpildītām abām anketām). Bez anketām nereģistrējam sportistus un pārbaudes nenotiks; • sporta tērps (apavus nevajag); • ūdens; • jābūt paēdušam, veselam, bez traumām un vīrusu infekcijām; • aizpildītas anketas (lejuplādējamas zemāk) • asins analīzes nodos uz vietas slimnīcā - urīns jāņem līdz (trauciņā/burciņā/pudelītē);

Sporta ārsts izsniegs zīmi, ja būs nepieciešams atbrīvojums no stundām. Procedūra aizņems aptuveni 3 - 5 stundas. Visa informācija pieejama www.bkus.lv mājas lapā pie sadaļas sporta medicīna.


Anamnēzes anketa sporta medicīnā: https://docdro.id/MuywTxz

Piekrišana profilaktiskajai medicīniskajai pārbaudei sporta medicīnā

un informācijas sniegšanai Sporta organizācijai: https://docdro.id/Kv6TgIw

63 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page