top of page
Search

Madridē notiks Eiropas čempionāts boksā sievietēm


No šī gada 22. augusta līdz 1. septembrim Madridē notiks Eiropas čempionāts boksā sievietēm Elites sportistēm (19-40 gadi). Latviju pārstāvēs labākā Latvijas pieaugušo boksa izlases sportiste, Olimpisko spēļu Tokijā 2020 kandidāte - Amanda Millere. Uz Madridi Amandu pavadīs viņas personīgā trenere un Latvijas sieviešu boksa izlases vecākā trenere Linda Ābele.


No šā gada 30.septembra līdz 14.oktobrim Amanda un Linda piedalīsies Pasaules čempionātā boksā sievietēm Elites sportistēm, kurš notiks Krievijā, Ulanude. 2019. gadā A.Millerei ir trīs nozīmīgi čempionāti. Martā Amanda izcīnīja 5. vietu Eiropas čempionātā boksā vecumā līdz 22 gadiem. Nozīmīgākie ir 2019. gada Eiropas un Pasaules čempionāti pieaugušajiem.


Vēl trīs Latvijas sieviešu izlases sportistes piedalīsies Eiropas čempionātā boksā jauniešiem vecumā līdz 19 gadi, kurš notiks Bulgārijā, Sofijā no 02.-11.septembrim. Viktorija Siļķe (48kg), 2018. gada Eiropas čempionāta boksā godalgotās vietas ieguvēja. Jekaterina Marčenko (57kg) 2017. gada Eiropas čempionāta boksā godalgotās vietas ieguvēja, Latvijas sieviešu boksa izlases debitante Beatrise Rozentāle (60kg). Uz šo čempionātu par Latvijas boksa izlases galveno treneri, Latvijas Boksa federācija norīkoja Sergeju Markēviču.

Sofijā Latvijas boksa izlasei pievienosies Nikolīna Boķe, kurai Bulgārijā ir treniņa nometne.

Atgādinām, ka šā gada maijā, Eiropas čempionātā Rumānijā, Nikolīna Boķe izcīnīja godpilno otro vietu. Šajā pašā čempionātā, Matvejs Prokudins – aizvadot trīs cīņas, izcīnīja godpilno piekto vietu.


Latvijas Boksa federācijas prezidents Nils Žuravļovs un ģenerālsekretārs Genādijs Glazkovs, novēl Latvijas Boksa izlases sportistēm parādīt lieliskus sniegumus.


/Raksts no Latvian Boxing News/

5 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page