top of page
Search

Lauras Jakovļevas debija Elites grupā boksāDeviņpadsmit gadīgās Lauras Jakovĺevas debija Elites grupā boksā!

No 08.-10.martam Rìgà norisinājās ikgadējais IBA (International Boxing association), EUBC (European Boxing Confederation) starptautisks sieviešu boksa turnīrs "5th Rīga Ladies Boxing Cup 2024" , kas kopumā pulcēja sportistes no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Beļģijas, Ukrainas, Īrijas, Polijas un Izraēlas.


1/2 Laura tikās un pārspēja sportisti Koret Veronika no Ukrainas, finālā izejot pret pieredzējošu 34 gadīgo sportisti no Polijas - Kruk Sandra,kuras kontà ir vairāk kā 110 cīņas amatieru boksā un 91 cīņa profesionālajā boksā.


 Diemžēl, spraigā un interesantā cīņā - Laura ar niecīgu punktu skaitu 3:2 piekāpās, demonstrējot lielisku sniegumu.


Lepojamies un Apsveicam Lauru ar izcīnīto sudraba medaļu!

Liels Paldies organizatoriem,ka spēj Latvijā noorganizēt tik augsta mēroga sacensībās!

14 views0 comments

Recent Posts

See All

留言


bottom of page