top of page
Search

Izglītības ministrija apbalvo KBS "Rīga" sportistus un trenerus


Šī gada 27.oktobrī Kikboksa un boksa skola „Rīga” bija viesos Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijā, kur Izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece uzrunāja un sveica skolas sportistus un viņu trenerus par izcīnītajām godalgām Eiropas un pasaules boksa čempionātos.


Izglītības un zinātnes ministrijas pateicības rakstus saņēma Kikboksa un boksa skolas „Rīga” sportisti: Beatrise Rozentāle par izcīnīto 3.vietu AIBA Pasaules jaunatnes boksa čempionātā vīriešiem un sievietēm 2021 un EUBC Eiropas U22 boksa čempionātā vīriešiem un sievietēm 2022; Laura Jakovļeva par izcīnīto 2. vietu EUBC Eiropas jaunatnes boksa čempionātā vīriešiem un sievietēm 2022; Emīls Šalms par izcīnīto 2. Vietu EUBC Eiropas skolēnu boksa čempionātā 2022.


Ministre īpaši uzslavēja trenerus Lindu Ābeli un Gati Ābeli par sportistu sekmīgo sagatavošanu augsta līmeņa sacensībām un par jaunās paaudzes motivēšanu nodarboties ar sportu!


Kikboksa un boksa skola „Rīga” pateicas Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijai, ministrei Anitai Muižniecei un ministrijas Sporta departamenta direktoram Edgaram Severam par izrādīto augsto novērtējumu un sniegto atbalstu Latvijas sporta stiprināšanā un bērnu un jauniešu aktīva dzīvesveida veicināšanā, tajā skaitā arī attīstot un sniedzot iespējas jauniešiem piedalīties un sevi apliecināt augstu sasniegumu sportā. Paldies sportistiem par viņu enerģiju, gara spēku un neatlaidību mērķu sasniegšanai! Tas palīdz Kikboksa un boksa skolai „Rīga” augt un pilnveidoties, tiecoties pēc jauniem, augstākiem izaicinājumiem. Mēs ar jums lepojamiem!

49 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page