top of page
Search

Informācija par profilaktiskās medicīnas pārbaudiNo 21.maija Kikboksa un boksa skolas "Rīga" sportisti individuāli pierakstoties sportistam vai viņa vecākam:

Sporta medicīnas centra reģistratūras darba laiks: darbadienās no 08:00 -16:00.


Valsts apmaksāta medicīniskā pārbaude tiek nodrošināta:

  • sportistiem no 10 gadu vecuma līdz 17 gadu (ieskaitot) vecumam (izņemot sporta veidus, kas nav saistīti ar fizisku slodzi un sporta veidus ar zemas intensitātes fizisko slodzi – biljards, boulings, bridžs, dambrete, šautriņu mešana, galda hokejs, golfs, kērlings, korespondencšahs, makšķerēšana, minigolfs, novuss, šaušana (ar fiksētu vai kustīgu mērķi), lidmodeļu sports, petanks un šahs)

  • sportistiem, no 8 gadu vecuma līdz 17 gadu (ieskaitot) vecumam, kas nodarbojas ar daiļslidošanu, sporta dejām, mākslas un sporta vingrošanu.

Lai klientu apkalpošanas speciālists varētu sportistu pierakstīt uz medicīnisko pārbaudi, sportistam ir jābūt norādītam sporta organizācijas iesniegtajā “Sporta organizācijas audzēkņu reģistra uzskaites lapa”, kas apliecina, ka sportists trenējas konkrētā sporta organizācijā un sporta veidā.

Medicīniskā pārbaude netiks veikta sportistiem, kuri uz pārbaudi ir ieradušies ar akūtu vīrusa infekciju, akūtu infekcijas saslimšanu un akūtu vai nesen notikušu traumu. Ja sportists divas nedēļas pirms paredzētās medicīniskās pārbaudes ir saslimis vai guvis traumu, lūdzam atteikt pierakstu. Medicīnisko pārbaudi var veikt 3 nedēļas pēc ģipša longetes noņemšanas.

Pārbaudes notiks BKUS Vienības gatvē 45, Rīgā R2 reģistratūrā.

Līdz jāņem:

  • Personu apliecinošs dokuments sportistam un vecākam(no 14 gadu vecuma sportists uz pārbaudēm var ierasties bez vecākiem,bet līdz jābūt vecāku aizpildītām abām anketām).Bez anketām nereģistrējam sportistus un pārbaudes nenotiks!

  • Sporta tērps (apavus nevajag);

  • ūdens padzerties;

  • jābūt paēdušam ,veselam un bez traumām, bez vīrusu infekcijām;

  • aizpildītas anketas (pielikumā).

Analīzes (asins) nodos uz vietas BKUS, urīnu līdzi ņemt aptiekas kolbiņā. Sporta ārsts izsniegs zīmi, ja nepieciešams atbrīvojums no stundām. Procedūra aizņems aptuveni pilnas 2-3 stundas. Visa informācija pieejama mājas lapā https://www.bkus.lv/lv/content/sporta-medicinas-centrs.


34 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page