top of page
Search

Emīls Šalms izcīna sudrabu Eiropas čempionātā "EUBC Schoolboys, Schoolgirls 2022 "


No 10.-21.08.2022. Turcijā (Erzurum) norisinājās Eiropas čempionāts boksā - " EUBC Schoolboys, Schoolgirls 2022 ", kurā "Kikboksa un boksa skolas "Rīga"" sportists Emīls Šalms ar lielisko sniegumu izcīnīja godpilno sudraba medaļu svara kategorijā līdz 90 kg!

Kopumā Emīls aizvadīja četras cīņas, trijās no kurām guva uzvaru, finālā piekāpjoties mājiniekam D.Demirceylan! Paldies sparinga partneriem - Beatrisei, Armandam, Danielam, Laurai, Aleksim un treneru kolektīvam - Gatim, Jānim un Lindai par ieguldīto darbu! Īpašs paldies Emīla vecākiem par ticību un finansiālu atbalstu, lai Emīls varētu startēt šajā čempionātā! Apsveicam Emīlu ar šo sniegumu un ļoti lepojamies! Pateicība Latvijas Boksa federācijas ģenerālsekretāram G.Glazkova kungam par atbalstu čempionātā laikā!

28 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentários


bottom of page