top of page
Search

Dalībnieku uzņemšana Rīgas Lietuviešu vidusskolāKamēr uzņemšana Klusā ielā 12K notiek jau pilnā sparā, 10.septembrī gaidam visus jaunos un esošos sportistus uz atkalredzēšanos Rīgas Lietuviešu vidusskolā, Prūšu ielā 42a.

Vispārējās fiziskās sagatavotības un kikboksa grupā: • 10. septembrī plkst.18.00- 19.00 pirmā nodarbība vecuma posmam no 4 - 6 gadiem (Interešu izglītības centrā - sarkanā ēka, otrais stāvs). Pēc nodarbības 10 min. pārrunas ar treneri;

Kikbokss/bokss + vispārējās fiziskās sagatavošanas grupa: • 10. septembrī plkst.16.20 pirmā nodarbība vecuma posmam no 7 -17 gadiem kopā ar vecākiem (Interešu izglītības centrā). Dalībniekiem nodarbība notiks svaigā gaisā paralēli vecāku sapulcei, kurā iepazīstinās ar nodarbību sarakstu, iekšējās kārtības un drošības noteikumiem utt. !!! Vietu skaits nodarbībām ir ierobežots, tādēļ grupa tiks komplektēta līdz 13. septembrim, pēc tam pieteikties nodarbībām varēs tikai no 2019. gada 3. janvāra.

Iepazīstaties ar Rīgas Lietuviešu vidusskolas pagaidu treniņu grafiku no 10.09. - 14.09.2018. Šonedēļ visi treniņi paredzēti svaigā gaisā, tādēļ ņemam līdzi atbilstošu sporta apģērbu un apavus. Ģērbšanās notiks Interešu Izglītības centrā. Bērniem no 4 - 6 gadiem nodarbības notiks iekštelpās! Tiekamies treniņos2 views0 comments

Recent Posts

See All

コメント


bottom of page