top of page
Search

Beatrise Rozentāle aizvadījusi cīņas Eiropas čempionātā boksā MelnkalnēNo 12.-23.11.2020. Melnkalnē, Budvā, norisinājās Eiropas Junioru čempionāts boksā (U19), kurā piedalījās mūsu sportiste Beatrise Rozentāle (-64 kg) ar treneri Lindu Ābeli.

1/8 finālā Beatrise tikās ar serbieti Ņinu Stoikoviču, kura ir Eiropas čempionāta sudraba medaļas ieguvēja. Šo cīņu Beatrise aizvadīja pārliecinoši visus trīs raundus, uzvarot ar rezultātu 5:0. Pirmajā cīņa Beatrise guva labās rokas savainojumu. Beatrisei tika veikta medicīniskā apskate, pēc kuras organizatori pieņēma lēmumu atļaut Beatrisei turpināt dalību sacensībās. Cīņā par medaļu (1/4 fināls) Beatrise tikās ar ukrainieti Marinu Stoiku. Beatrise boksēja kā pirmais numurs, cenšoties izpildīt precīzus, spēcīgus sitienus. Vienu brīdi pat šķita, ka Ukrainas sportiste bēg no Beatrises. Pēc tiesneša lēmuma pirmo, trešo raundu uzvarēja Beatrise, bet pēc punktu sistēmas (atbilstoši jaunajiem AIBA noteikumiem) kopvērtējumā par vienu punktu pārāka bija ukrainiete. Lai gan galvenā tiesnese Anna Laukanena atzina, ka uzvarētāja ir Latvijas sportiste, tiesnešu lēmums nav pārsūdzams. Beatrise Rozentāle trenējās boksā tikai divus ar pus gadus un demonstrē lielisku sniegumu Eiropas un pasaules līmenī. Kikboksa un boksa skola “Rīga” treneri ir paveikuši smagu, tomēr izcilu darbu. Tas ir tikai sākums – katrs šāds čempionāts mūs padara spēcīgākus ne tikai fiziski, bet arī garīgi. Mēs saprotam, ka, ja vēlamies izcīnīt medaļas, ir jāstrādā vēl vairāk un jācīnās tā, lai mūsu uzvaras netiktu apšaubītas. Kopvērtējumā Beatrise izcīnīja augsto piekto vietu!

Liels paldies kluba treneriem, sportistiem, kā arī sparinga partneriem un visiem, kas atbalstīja un juta līdzi. Paldies Iļjam Žilinskim par konsultācijām un Latvijas Boksa federācijai par iespēju pārstāvēt Latviju.

17 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page