top of page
Search

Uzsākam uzņemšanu jaunajai treniņu sezonai


Kikboksa un boksa skola "Rīga" no 2.septembra atsāk treniņus iekštelpās. Treniņi t/c "Domina" turpināsies tikai ar nelielām izmaiņām treniņu laikos un grafikos. Esam atvēruši papildu grupas boksa, kikboksa + vispusīgās fiziskās sagatavotības nodarbības:

• bērnu grupas: 4-6g., 7-9 g., 10 - 12g.; • jauniešu grupa 13-16g.; • pieaugušo grupa un jaunieši (17g.)


Mūsu filiāles:

Outdoor treniņi notiek t/c "Domina" autostāvvietā, A zonā, 3 stāvā; KBS Rīga cīņas zālē - Klusā ielā 12 K3; Babītē, Jūrmalas ielā 14, "Lion Gym" (blakus Babītes vidusskolai); Rīgas Lietuviešu vsk., Bultu iela 5.


Pieteikties treniņiem aizpildot anketu šeit: https://docs.google.com/.../1JQqw3Wz1g.../edit

Līdz 30.septembrim mēs ar jums sazināsimies par iespējām trenēties mūsu skolā. Sekojiet informācijai un grafikiem mūsu mājas lapā. Uz tikšanos jaunajā 2021./2022.gada sezonā!

274 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page