top of page
Search

Amanda Millere aizvadījusi cīņu Spānijā


Pirmo reizi Latvijas vēsturē 19 gadīgā Amanda Millere (20 cīņas boksā) aizvadīja boksa cīņu Eiropas čempionātā starp sievietēm. Lepojamies, ka varam pārstāvēt Latviju, tik augsta mēroga sacensības. Šo cīņu tiesneši lēma par labu turcietei (129 cīņas boksā) bet uzskatām, ka tā bija Amandas uzvara, mūsu Latvijas uzvara. Protams ir grūti sacensties ar bagātām lielvalstīm, kuras investē miljonus sporta infrastruktūrās, sportistos un tiesnešos, lai izlolotu savus čempionus. Mūsu mazā Amanda, pārstāvot MŪSU mazo Latviju, parādīja lielisku, pasaules klases sniegumu starp Eiropas labākajām sievietēm bokserēm. Amandai tikai 19 un lielākās uzvaras vēl priekšā. Pienāks laiks un par Amandu uzzinās visa Pasaule. Liels paldies KBS " RĪGA" treneriem - Lindai Ābelei, Gatim Ābele, Jānim Černauskim, Aleksandram par ieguldīto darbu. Amandas darbspējas un potenciāls ir liels. Traumu nav, strādājam tālāk. Paldies visiem, kuri atbalstīja, pārdzīvoja un ticēja.

3 views0 comments

Recent Posts

See All

Commentaires


bottom of page