top of page
Search

Aizvadīts turnīrs "Latvia Open 2022"


No 26. līdz 28.augustam Ventspilī norisinājās WAKO turnīrs "Latvia Open 2022". Atklātais Latvijas čempionāts kikboksā iekļāva Kick-light, Light contact, Full-contact, Low kick un K-1 disciplīnas. Turnīrs šogad pulcēja 272 sportistus no 29 klubiem, pārstāvot 6 valstis: Latviju, Lietuvu, Igauniju, Poliju, Ukrainu un Spāniju.

Divu dienu garumā tika aizvadītas ap 200 cīņām ringā un uz tatami. Sportisti parādīja cīņas garu, mērķtiecību, raksturu un vēlmi uzvarēt, ka arī spraigas un tehniskas cīņas, sasniedzot augstus rezultātus.


Komandu kopvērtējumā ringa disciplīnā Kikboksa un boksa skola "Rīga" izcīna godpilno 1.vietu, pateicoties mūsu sportistiem:

Emīls Šalms: K-1 disciplīnā. Tikko atgriezies ar sudraba medaļu no Eiropas čempionāta. Laura Jakovļeva: Full contact disciplīnā; Rihards Vītols: Full contact disciplīnā; Bogdans A: K-1 disciplīnā.


Tatami disciplīnā mūsu sportisti kopā izcīnīja 11 zelta medaļas, 7 sudraba un 2 bronzas medaļas, komandas kopvērtējumā Tatami disciplīnā ierindojoties 3.vietā! Sacensību kopvērtējumā Tatami un Ringa disciplīnā izcīnot godpilno 2.vietu!


Liels Paldies treneriem Lindai, Gatim, Madarai par sportistu sagatavošanu.


31 views0 comments

Recent Posts

See All

コメント


bottom of page