top of page
Search

Aizvadīts "Starptautiskais Ziemassvētku turnīrs boksā 2018"No 13.-15.12.2018. Daugavpilī norisinājās "Starptautiskais Ziemassvētku turnīrs boksă 2018", kură piedalījăs sportisti no vairăkăm valstīm. Apsveicam mūsu sportistus ar lielisko sniegumu!


Amanda Millere finălă pārspēja sportisti no Baltkrievijas - Uljanu Esipenko. Rojs Ruiss - 1.vieta, Renăts Prokofjevs - 1.vieta, Marlēna Bērzupe - 1.vieta, Toms Zīverts - 1.vieta, Martins Gailius - 1.vieta, Reinis Zīverts - 2.vieta, Armands Misjūns - 2.vieta, Emīls Šalms - 2.vieta, Sintija Lomaševska - 2.vieta

Labăkais turnīra sportists - Reinis Zīverts! Apsveicam Sportistus un trenerus, tă tik turpinãt! Liels Paldies klubam "Skits", Josifam Kovči, Jeļenai Kovči par lielisko noorganizētăm sacensībām!1 view0 comments

Recent Posts

See All

Comentários


bottom of page