top of page
Search

Aizvadīts "Starptautiskais Ziemassvētku turnīrs boksā 2018"No 13.-15.12.2018. Daugavpilī norisinājās "Starptautiskais Ziemassvētku turnīrs boksă 2018", kură piedalījăs sportisti no vairăkăm valstīm. Apsveicam mūsu sportistus ar lielisko sniegumu!


Amanda Millere finălă pārspēja sportisti no Baltkrievijas - Uljanu Esipenko. Rojs Ruiss - 1.vieta, Renăts Prokofjevs - 1.vieta, Marlēna Bērzupe - 1.vieta, Toms Zīverts - 1.vieta, Martins Gailius - 1.vieta, Reinis Zīverts - 2.vieta, Armands Misjūns - 2.vieta, Emīls Šalms - 2.vieta, Sintija Lomaševska - 2.vieta

Labăkais turnīra sportists - Reinis Zīverts! Apsveicam Sportistus un trenerus, tă tik turpinãt! Liels Paldies klubam "Skits", Josifam Kovči, Jeļenai Kovči par lielisko noorganizētăm sacensībām!0 views0 comments
bottom of page