top of page
Search

Aizvadīts starptautiskais boksa turnīrs "Riga Open 2018


No 22.-25. novembrim Rīgā norisinājās starptautiskais boksa turnīrs "Riga Open 2018". Turnīrā kopumā piedalījās sportisti no 12 valstīm. Kikboksa un boksa skolas "Rīga" sportiste Amanda Millere startēja kategorijā - līdz 57 kg. Kopumā Amandas grupā bija 7 bokseres no Latvijas, Izraēlas un Zviedrijas. Amandai līdz finālam nācās aizvadīt divas cīņas, finālā tiekoties ar gadiem pieredzējošāko sportisti no Zviedrijas. Finālā - ar vienbalsīgu tiesneša lēmumu 5:0 Amanda izcīna zelta medaļu! Apsveicam Amandu un viņas komandu! P. S. Nākošās sacensības, kam gatavojas Amanda un Madara 06.-09.12.2018. Anglijā, Mančestrā, kur norisināsies viens no prestižākajiem sieviešu boksa turnīriem Eiropā.1 view0 comments

Recent Posts

See All

コメント


bottom of page