top of page
Search

Aizvadīts sieviešu turnīrs "Women's Box Cup 2018" Aglijā


No 07.12.-09.12.2018. Anglijā, Mančesterā norisinājās starptautiskais sieviešu boksa turnīrs "Women's Box Cup 2018", kurā piedalíjās vairāk kā 185 sportisti no 8 valstīm, startējot 18 divīzijās. No mūsu kluba startēja divas sportistes - kā jaunākā sportiste savā grupā - Amanda Millere startēja Elita women-A class grupā līdz 57 kg. Savukārt, 17 gadīgā Madara Brikmane startēja A class, Youth līdz 81 kg. Pusfināla cīņā A. Millere ar vienbalsīgu tiesneša lēmumu - uzvarēja daudz pieredzējušāku bokseri - Calli Bushel (amatieru boksā aizvadījusi 55 cīņas). Pēc spraigas un bezkompromisa fināla cīņas ar dalītu tiesneša lēmumu uzvaru atdeva anglietei Amy Andrew (amatieru ringā 49 cīņas, 18 profesionālās cīņas). Millerei prestižajā boksa turnīrā - augstā otrā vieta ir neatsverama pieredze starptautiskos mačos! 17 gadīgā Madara Brikmane finālā piekāpās daudz pieredzējušākai sportistei no Lietuvas. Liels Paldies visiem, kas palīdz mūsu sportistēm sagatavošanas procesā, gan morāli, gan finansiāli. Īpašs paldies cilvēkiem, kas finansiāli atbalsta, bez kuriem nebūtu iespējami šādi turnīri - Janis Uzulēns, Mihails Titovs, un Madaras mammai Kitijai Brikmanei.


2 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page