top of page
Search

Aizvadīts online divcīņas turnīrs "Kickboxer 2021" (bērni 7-12 gadi)


No 15.-20. martam norisinājās Online sacensības "Kickboxer 2021", kur Kikboksa un boksa solas "Rīga" sportisti (7-12 gadiem) izcīnīja:

Magnuss Baumanis 1.vieta Krišjānis Pavlovskis 1.vieta Rolands Belomoins 1.vieta Patriks Lustiks 1.vieta Ričards Zalāns 1.vieta Rasa Jansone 1.vieta Annija Plotniece 1.vieta Adrians Armeņevs 1.vieta Roberts Zonbergs 1.vieta Artis Ābelītis 1.vieta


Bruno Dzenis 2.vieta Edgars Freibergs 2.vieta Emīlija Ābele 2.vieta Evelīna Akmentiņa 2.vieta Kristers Pavasaris 2.vieta Kaspars Kravals 2.vieta Mārtiņš Veits 2.vieta Markuss Trenmors 2.vieta Germans Novikovs 2.vieta Anastasija Morozova 2.vieta


Leida Lejiete 3.vieta Daniils Starostankevs 3.vieta Jēkabs Šils 3.vieta Emīls Valbahs 3.vieta Māris Bandenieks 3.vieta Sandis Zeltiņš 3.vieta Kevins Vīksne 3.vieta Baiba Nagle 3.vieta Dominiks Lamberts 3.vieta Gustavs Francis Ratenieks 3.vieta Gastons Plaudis 3.vieta Andrejs Fadječkins 3.vieta Rihards Grudulis 3.vieta


Mūsu sportisti no Rīgas Lietuviešu vidusskolas izcīnīja:

Armands Misjūns 1.vieta Kristers Vītiņš 1.vieta Ņikita Mihejevs 1.vieta Lana Bobova 1.vieta Nora Arkliņa 1.vieta Leina Ruisa 1.vieta Agneta Gailuma 1.vieta


Kristers Brēdiķis 2.vieta Raivo Kārkliņš 2.vieta Odrija Kārkliņa 2.vieta Laura Vālpētere 2.vieta


Demis Mariņaks 3.vieta Gabriels Andersons 3.vieta


Kopumā sacensībās piedalījās vairāk kā 150 sportisti deviņās vecuma grupās. Lepojamies, ka mūsu sportisti demonstrē lielisku sniegumu un turpina trenēties! Komandas kopvērtējumā Kiknokds un boksa skola "Rīga" izcīna 1.vietu! Apsveicam!


17 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page