top of page
Search

Aizvadīts Eiropas čempionāts boksā TbilisiŠī gada 13. augustā no Tbilisi atgriezās Latvijas boksa izlases sportists, Latvijas čempions boksā, Kikboksa un boksa skolas "Rīga" perspektīvākais jaunais bokseris Renāts Prokofjevs. Tbilisi Renāts piedalījās Eiropas čempionātā boksā skolēniem. Čempionāta izlozē Renātam nepaveicās un nācās stāties pretī Ukrainas čempionam boksā. Aizvadot spraigu un bezkompromisa cīņu, Renāts pēc punktiem piekāpās sportistam no Ukrainas. Renāta sniegumu atzinīgi novērtēja Latvijas un citu valstu izlašu treneri. Renāts ir savas sportista karjeras sākumā un viņu gaida lieli sasniegumi, mēs tam ticam. Pieredze, ko Renāts ieguva Tbilisi ir neatsverama. Traumu nav, noskaņojums lielisks, strādājam tālāk. Nav svarīgi sportists ir bokseris vai basketbolists, galvenais, lai viņš ir bokseris! Īpaši liels paldies izlases trenerim Aleksandram Sotnikam un Sergejam Markevičam.


5 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page