Search

Aizvadīts "Atklātais boksa rings Panattā"


29. februārī norisinājās "Atklātais boksa rings Panattā", kurā no mūsa kluba piedalījās 4 bokseri. Mūsu jaunākais un vieglākais sportists Akselis Siliņš grūtā cīņā pēc punktiem svinēja uzvaru pār sportistu no cīņu kluba "Budo" - Vladislavu Rozentālu. Arī Renāts Prokofjevs un Rihards Vītols parādiju raksturu un aizvadīja lieliskas cīņas, uzvarot savus pretiniekus. Sevišķi gribas uzslavēt Juri Ēriku (ringā iesauka Halks), kurš pēc grūtas un bezkompromisa cīņas, pēc punktiem piekāpās sportistam no Panatta boksa kluba - Alanam Dibate. Guvām lielisku pieredzi, traumu nav, strādājam tālāk. Paldies sacensību organizatoram Kasparam Atmatam.


Foto no pasākuma: https://failiem.lv/u/vbt4zhed

1 view0 comments

© 2018 KIKBOKSA UN BOKSA SKOLA ''RĪGA"

Matīsa iela 111-22, Rīga, LV-1009

Reģistrācijas nr. 40008183603

A/S SEB BANKA, LV36UNLA0050018373846