top of page
Search

Aizvadītas sacensības "Ventspils Čempionāts 2023"Aizvadītās nedēļas nogalē norisinājās starptautiskas sacensības kikboksā - "Ventspils Čempionāts 2023"! Mūsu sportisti izcīnija:

1.vieta - Armands Misjūns 1.vieta - Kristers Klišāns 1.vieta - Kristers Vītiņš 1.vieta - Adrians Armaņevs 1.vieta - Māris Bandenieks 1.vieta - Maksims Pelagejevskis 1.vieta - Timurs Dončenko 1.vieta - Annija Rizga 1.vieta - Jēkabs Vaisjūns 1.vieta - Renārs Zemītis 1.vieta - Betija Moslobajeva 1.vieta - Henrijs Apsītis 1.vieta - Dominiks Jakuševskis 1.vieta - Daniels Palņikovs 1.vieta - Emīlija Ābele

2.vieta - Magnuss Baumanis 2.vieta - Dominiks Lamberts 2.vieta - Lelde Bukane 2.vieta - Bruno Dzenis 2.vieta - Odrija Biseniece 2.vieta - Monta Malčenko 2.vieta - Marks Aukons 2.vieta - Emīlija Alise Ozere 2.vieta - Valters Apsītis 2.vieta - Anna Katrīna Skuja

3.vieta - Dominiks Dāvids 3.vieta - Krišjānis Ungurs 3.vieta - Anrijs Dreimanis 3.vieta - Kristers Brēdiķis 3.vieta - Dominiks Bisenieks

3.vieta - Marks Aukons
33 views0 comments

Recent Posts

See All

Yorumlar


bottom of page