top of page
Search

Aizvadītas sacensības "Kids Fighters" 2021


Sestdien Grīziņkalnā, "Ghetto parkā" neskatoties uz sliktajiem laika apstākļiem, norisinājās Latvijas Kikboksinga federācijas un KBS "Rīga" organizētās sacensības bērniem un jaunākiem kadetiem (līdz 12 gadiem):

  • "Kids Fighters 2021" (fiziskie testi + roku, kāju sitienu ātrumspēks);

  • "Body contact" (cīņas bez sitieniem galvā).

Kopumā sacensībās piedalījās 96 sportisti no 6 sporta klubiem. Ļoti liels prieks par jaunajiem sportistiem, kas pirmo reizi kāpa uz tatami demonstrējot augstu psiholoģisko noturību, gribasspēku un cīņas garu, kas ir pat galvenais, lai kļūtu par cīnītāju! Apsveicam visus sportistus ar sniegto rezultātu, Malači! Turpinam trenēties, lai kļūtu vēl labāki!


Liels paldies visiem KBS "Rīga" jauniešiem, sportistiem, draugiem par iesaistīšanos sacensību organizēšanā. Sportistu vecākiem liels paldies par sapratni, ka ievērojāt visus noteikumus saistībā ar Covid-19 un nedrūzmējāties sacensību norises vietā.
31 views0 comments

Recent Posts

See All

留言


bottom of page