top of page
Search

Aizvadītas sacensības "Baltic Challenge 2019"No 09.-10.11.2019. Rīgā norisinājās kikboksa turnīrs "Baltic Challange 2019, Baltic Fight for the Belt", kurš kopumā pulcēja vairāk kā 160 sportistus no 6 valstīm (Polija, Igaunija, Lietuva, Krievijā, Baltkrievija, Latvija).


Apsveicam visus mūsu sportistus ar sniegumu un rezultātiem: 1. vieta - Magnuss Baumanis 1. vieta - Rihards Vītols 1. vieta - Odrija Kārkliņa 1. vieta - Rolands Belomoin 1. vieta - Markuss Trenmors 2. vieta - Emīls Šalms, 2. vieta - Evelīna Sceglova 2. vieta - Roberts Emins 3. vieta - Armands Misjūns


Paldies treneriem, vecākiem, Andrim Pjaseckim un atbalstītājiem par uzmundrinājumu un atbalstu! Turpinām trenēties un gatavoties nākošajam turnīram, kurš norisināsies jau 23. novembrī!

14 views0 comments
bottom of page