top of page
Search

Aizvadītas sacensības "Baltic Challenge 2019"No 09.-10.11.2019. Rīgā norisinājās kikboksa turnīrs "Baltic Challange 2019, Baltic Fight for the Belt", kurš kopumā pulcēja vairāk kā 160 sportistus no 6 valstīm (Polija, Igaunija, Lietuva, Krievijā, Baltkrievija, Latvija).


Apsveicam visus mūsu sportistus ar sniegumu un rezultātiem: 1. vieta - Magnuss Baumanis 1. vieta - Rihards Vītols 1. vieta - Odrija Kārkliņa 1. vieta - Rolands Belomoin 1. vieta - Markuss Trenmors 2. vieta - Emīls Šalms, 2. vieta - Evelīna Sceglova 2. vieta - Roberts Emins 3. vieta - Armands Misjūns


Paldies treneriem, vecākiem, Andrim Pjaseckim un atbalstītājiem par uzmundrinājumu un atbalstu! Turpinām trenēties un gatavoties nākošajam turnīram, kurš norisināsies jau 23. novembrī!

18 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page