Search

Aizvadītas sacensības "Drosmes Skrējiens" Ikšķilē16.jūnijā Ikšķilē pie Dubkalnu karjera norisinājās piedzīvojumu un šķēršļu skrējiens "Drosmes Skrējiens", kurā piedalījās arī Kikboksa un boksa skola "Rīga". 7km distances komandu skrējienā piedalījās: Laura Jakovļeva, Sintija Lomaševska, Māris Zīverts, Toms Zīverts, Rojs Ruiss, Artis Ruiss ar rezultātu 1h 16min 24sek izcīnot 10. vietu (kopumā no 24 komandām). 14km distances komandu skrējienā piedalījās: Denis Lukjančuk, Amanda Millere, Pēteris Valdmanis, Andris Pjaseckis ar rezultātu 2h 27min 7sek izcīnot 5. vietu (kopumā no 7 komandām). Sveicam mūsu drosmīgos, kas nebaidījās no šķēršļiem un pieveica trasi sveiki un veseli! Nākamais "Drosmes Skrējiens" jau 17.07.2019. Cēsīs. www.drosmesskrejiens.lv0 views0 comments

Recent Posts

See All