top of page
Search

Aizvadītas sacensības "Drosmes Skrējiens" Ikšķilē16.jūnijā Ikšķilē pie Dubkalnu karjera norisinājās piedzīvojumu un šķēršļu skrējiens "Drosmes Skrējiens", kurā piedalījās arī Kikboksa un boksa skola "Rīga". 7km distances komandu skrējienā piedalījās: Laura Jakovļeva, Sintija Lomaševska, Māris Zīverts, Toms Zīverts, Rojs Ruiss, Artis Ruiss ar rezultātu 1h 16min 24sek izcīnot 10. vietu (kopumā no 24 komandām). 14km distances komandu skrējienā piedalījās: Denis Lukjančuk, Amanda Millere, Pēteris Valdmanis, Andris Pjaseckis ar rezultātu 2h 27min 7sek izcīnot 5. vietu (kopumā no 7 komandām). Sveicam mūsu drosmīgos, kas nebaidījās no šķēršļiem un pieveica trasi sveiki un veseli! Nākamais "Drosmes Skrējiens" jau 17.07.2019. Cēsīs. www.drosmesskrejiens.lv1 view0 comments

Recent Posts

See All

Kommentare


bottom of page