top of page
Search

Aizvadīta "Gada balva cīņas sporta veidos 2018"


2019.gada 5. janvārī, Hotel Lielupe Jūrmalā norisinājās "Gada balva cīņas sporta veidos 2018" Pasākums šogad pulcēja ap 250 sportistu, treneru, tiesnešu, funkcionāru un viesu, kuri pārstāvēja Latvijas Boksa federāciju, Latvijas Cīņas federāciju, Latvijas Džudo federāciju, Latvijas Karatē federāciju, Latvijas Sambo federāciju Latvijas Taekvondo federāciju. Apsveicam Kikboksa un boksa skolas "Rīga" sportisti Amandu Milleri ar "labākā sportiste boksă 2018" titulu, kā arī visu skolas treneru komandu! Apsveicam arī pārējos Latvijas Boksa federācijas laureātus: Labākais tiesnesis boksā 2018 - Aleksandrs Parienko; Labākais treneris boksā 2018 - Vladislavs Sokolovs; Labākais sportists boksā 2018 - Evanders Sevuts; Labākā sportiste junioriem boksā 2018 - Viktorija Silke; Labākais sportists junioriem boksā 2018 - Markuss Tenčs
1 view0 comments

Recent Posts

See All

コメント


bottom of page