top of page
Search

2023./2024. gada sezonas sākums


Uzmanību - 2023./2024. gada sezona sāksies 4.septembrī!

 

Nodarbību vieta un laiki:

“ Kikboksa un boksa skola “Rīga”” cīņas zālē - Rīga, Klusā iela 12 K3


Nodarbības dienas: pirmdienas un trešdienas.


Dalībnieku sadalījums pa grupām:

1. Bērniem no 3-4 gadi -  plkst. 17.40 – 18.30;

2. Bērniem no 5-7 gadi – plkst.18.30 – 19.30


Lai pieteiktos nodarbībām, sūtīt ziņu uz whatsapu 29677741 ar tekstu – bērna vārds, uzvārds, vecums un datums, kad vēlas izmēģināt nodarbības.


Ja kādā no laikiem nav brīvu vietu, ir iespējams iestāties gaidītāju rindā. Sezonas laikā dalībnieku plāni mēdz mainīties un vietas atbrīvojas!


Nodarbībā nepieciešamais:  negāzēts ūdens, vēlams personalizētā pudelē. Ģērbties ērti - T krekls, šorti. Nodarbībās bērni piedalās basām kājām vai zeķītēs (vēlams ar gumijas virsmu).

Pēc trīs mēnešu treniņiem vēlams iegādāties personīgos boksa cimdus un kājsargus.

 

Maksāšanas kārtība un līguma slēgšana: 

Maksa par nodarbībām ir 65,00 Eur mēnesī (vidēji 8 nodarbības). Ja nodarbības apmeklē vienas ģimenes 2 bērni, tiek piemērota 10% atlaide (117 Eur), ja nodarbības apmeklē vienas ģimenes 3 bērni - 20% atlaide (156 Eur.).


10% procenta atlaide tiek piemērota bērniem, kam ir piešķirts daudzbērnu ģimenes statuss.


Nodarbību maksas pārrēķins tiek veikts tikai gadījumos, ja dalībnieks kalendārā mēneša ietvaros saslimšanas dēļ neapmeklē 4 vai vairāk nodarbības. Tādos gadījumos fiksētais mēneša maksājums ir 40 Eur (vienam dalībniekam). Ģimenēm ar 2 vai vairāk bērrniem, slimošanas gadījumā pārrēķina kārtība ir atrunāta līgumā).


Tie kas apmeklē mūsu nodarbības pirmoreiz, sākumā ir iespēja 1 - 2 reizes izmēģināt. Ja izlemsiet turpināt pie mums sportot, tad slēgsim līgumu un veiksiet maksājumu saskaņā ar vienošanos. Ja neturpināsiet, tad par izmēģinājuma nodarbību jāveic maksa 5 eiro par pirmo nodarbību, 10 eiro par katru nākamo.


Maksa par nodarbībām tiek veikta ar pārskaitījumu uz līguma rekvizītos norādīto kontu.

Līgumu slēgšanā, iespēju robežās lūdzam izmantot e-paraksta iespēju, lai mazinātu gan materiālo, gan laika resursu patēriņu.


Uzmanību! Mums ir interešu izglītības licence - lai no VID atgūtu pārmaksāto IIN nodokli, maksājuma uzdevumā obligāti jānorāda bērna vārds, uzvārds, personas kods un mūsu juridiskais nosaukums Kikboksa un boksa skola “Rīga”.


Nodarbības saturs:

Bērni no 3 - 4 gadiem – 50 min. garas vispusīgas sporta nodarbības (vispārējā fiziskā sagatavotība) - vieglatlētikas un vingrošanas pamati, kustību spēles un rotaļas, akrobātika, boksa un kikboksa elementa pamati;


Bērni no 5 -97gadiem: 1 h vispusīgas sporta nodarbības (vispārējā fiziskā sagatavotība) + boksa un kikboksa elementu pamati;


Treneri:  galvenā trenere – Linda Ābele un Madara Brikmane.


Laipni lūgti pievienoties, tiekamies Treniņos!

49 views0 comments

Comments


bottom of page